Jak Apple iPad definiuje nową erę mobilnej produktywności?

Podobnie jak i wiele innych urządzeń tej marki, Apple iPad zawsze kojarzony był z narzędziem, którym posługują się profesjonaliści. Już od pierwszej generacji tych tabletów stosowano w nich wydajne podzespoły, które w połączeniu z innowacyjnymi technologiami dawały nieograniczone możliwości kreatywności oraz znacznie ułatwiały pracę. 

iPad po dziś dzień jest niezastąpioną pomocą dla osób chcących mieć urządzenie mobilne o mocy podobnej do komputerów stacjonarnych.  Ale czy wiesz, czym różni się standardowy iPad od wersji iPad Pro? Który z nich lepiej wybrać do codziennych zastosowań?

Apple iPad – wygoda, wydajność, komfort

Znajdujące się w ofercie iDream tablety różnią się pod względem wielkości wyświetlacza, jak również specyfikacji. Apple iPad w edycji podstawowej może mieć wyświetlacz wielkości 10,2 lub 10,9”. Dostępne są także trzy różne warianty kolorystyczne. Jeśli chodzi o parametry, starsze modele korzystają z procesora A13 Bionic, podczas gdy nowe z czipu A14. Oba zapewniają dużą moc obliczeniową, pozwalającą na uruchamianie nawet zaawansowanych aplikacji, a dzięki zastosowaniu Apple Pencil można swobodnie rysować – wspomagające tę czynność funkcje to m.in. automatyczne prostowanie linii czy możliwość wyboru koloru kreski – oraz pisać odręcznie i wykonywać oznaczenia.

Modele iPad Pro to z kolei wyświetlacze 11 lub 12,9”. Tutaj użyty został czip M2, który daje niezwykle wysoką wydajność, doskonale nadającą się do działań kreatywnych, jak projektowanie 3D czy edycja grafiki. Wyświetlacz Liquid Retina zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów i ostrość, dzięki czemu iPad Apple to nie tylko wygodne narzędzie do pracy, ale również gwarancja komfortowej rozrywki.

iPad daje swobodę i pole do kreatywności

Dzięki swoim zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym w połączeniu z użytecznymi narzędziami iPad Apple daje olbrzymią swobodę w pracy oraz komunikacji ze światem. Nie można także zapominać o tym, że dysponuje aparatem z obiektywem 12 MP, co pozwala na nagrywanie klipów wideo oraz wykonywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Można dzięki niemu prowadzić także wideokonferencje – obiektyw przedni to również 12 MP.

Każdy iPad działa pod kontrolą systemu iOS, który sam w sobie ma szereg praktycznych aplikacji do pracy, a dodatkowe możesz pobrać z App Store. Dzięki temu każdy ma pod ręką takie narzędzia, jakich akurat potrzebuje. A komfort pracy można podnieść jeszcze bardziej dzięki opcjonalnej klawiaturze, która zmienia iPad Apple w laptopa.

Który iPad Apple dla Ciebie?

W iDream oferujemy kompletny wybór iPadów – zarówno podstawowych modeli, jak i edycji Pro dla wymagających użytkowników. Jako autoryzowany reseller Apple mamy również wszystkie niezbędne dodatki, dzięki czemu możesz od razu zamówić iPad Apple z wybranymi.

Co łączy wszystkie modele w iDream to niezwykle przystępne ceny. Możesz także nabyć urządzenie w systemie ratalnym. Dlatego zobacz, który model będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, a następnie zamów go już dzisiaj!